phone
Telefon: +420 382 229 208
email
query_builder
Jsme tu pro vás: Po-Pá 8:00-16:00

Průvodce pronájmem

Co se stane po odeslání poptávky

1. Výběr nejvhodnější tiskárny

Po odeslání poptávky vám nejpozději další pracovní den zavolá náš architekt tiskových řešení. Proberete spolu vaši tiskovou situaci, zjistí vaše potřeby a na základě poskytnutých informací nebo profesionálního tiskového auditu vyberete tu nejvhodnější tiskárnu. Sestaví vám předběžnou analýzu, kde přesně uvidíte, kolik peněz ušetříte.

2. Podpis smlouvy

Podepíšeme spolu smlouvu o pronájmu, která nás zaváže se starat vaše o tiskárny a vám zaručí, že se měsíční splátka ani cena za stránku po celou dobu nezvýší. Domluvíme si rozsah služeb a termíny instalace

3. Instalace a zaškolení

Vybranou tiskárnu (nebo tiskárny) náš technik naloží do auta a doveze je k vám do firmy (nebo rozveze po pobočkách). Tam vše zapojí, odborně nainstaluje a připraví k použití. Technik také zaškolí uživatele a zodpoví všechny případné dotazy.

4. Co vás čeká každý měsíc

Automatické dodávky spotřebního materiálu

Díky využití pokročilé MPS (Managed Print Services) aplikace získáte komplexní přehled o vašem tiskovém parku. Tiskárny nás včas upozorní na chybějící spotřební materiál - toner, inkoust nebo třeba válec. Obratem pak z našeho skladu expedujeme vše potřebné. Zásilka bude označena přímou adresou, jménem tiskárny, pro které je spotřební materiál určen, a jménem uživatele, který má zařízení na starosti.

Vyúčtování a report o nákladech

Poslední den v měsíci proběhne automatický odečet počtu vytištěných stran. Na jeho základě vám vystavíme fakturu podle smluvních cen za stránku.

Měsíční platba se tedy skládá z pevně stanovené měsíční splátky plus platba za počet vytištěných stran.

Můžete využít přístupu do online portálu MPS aplikace a získat tak přehled o nákladech a kontrolu nad celým tiskovým parkem.

5. Odkup stroje za 1 kč nebo jeho vrácení

Smlouvu spolu uzavřeme na 3 nebo 5 let. Ani potom vás ale neopustíme. Tiskárnu si buď můžete odkoupit za symbolickou 1 korunu s možností prodloužení služby SMS, nebo nám ji jednoduše vrátíte.

V obou případech už můžete pokukovat po novějším modelu pro další pronájem.