phone
Telefon: +420 382 229 208
email
query_builder
Jsme tu pro vás: Po-Pá 8:00-16:00

Časté dotazy

Servisní a materiálová smlouva (SMS) je volitelná služba, která vám umožní efektivně plánovat náklady na tisk. Odpadají nákupy spotřebních materiálů, provozních dílů a náklady na opravu.

  • pevně stanovená cena za kopii
  • bezplatný servis a pravidelná údržba
  • automatické dodávky spotřebního materiálu
  • technická podpora, bezplatné poradenství
  • nulová vstupní investice

V domluvený termín přijede náš technik, tiskárnu vybalí, zapojí a nainstaluje na vaše počítače nebo server. Vysvětlí vám, jak tiskárnu ovládat a jak vyměnit náplň. Od tohoto momentu je vám tiskárna k dispozici a můžete začít tisknout.

Všechny krabice, obaly a igelity si zase odveze a my je ekologicky zlikvidujeme.

V rámci pronájmu získáte tiskárnu nebo multifunkci včetně dodání a instalace certifikovaným technikem. Samozřejmostí je záruka po celou dobu pronájmu.

Se službou SMS neplatíte servis, náplně, náhradní díly ani žádné další náklady spojené s provozem tiskárny. Účtujeme vám jen vytištěné stránky.

Při využití služby SMS dostanete na konci každého kalendářního měsíce report s počtem vytištěných stránek. Fakturovat vám budeme domluvený fixní měsíční poplatek za pronájem a vytištěné stránky. Žádné další náklady. Nikdy.

Měsíční platby za pronájem jsou daňově uznatelným nákladem a umožňují efektivnější rozpouštění majetku ve srovnání s odpisy majetků. Zároveň odpadá vázání kapitálu v zásobách spotřebního materiálu.

Pokud si tiskárnu pouze pronajmete (bez SMS), platíte domluvený měsíční poplatek. O provoz tiskárny a náklady s ním spojené se pak staráte sami.

Ano, po skončení pronájmu si můžete tiskárnu za symbolickou 1 Kč odkoupit. V případě, že nakonec nebudete mít o odkup zájem, tiskárnu pouze dle smlouvy vrátíte bez jakýchkoliv sankcí.

Tiskárny jsou připravené k otestování na našem showroomu. Zároveň nabízíme bezplatné zapůjčení a vyzkoušení tiskárny ve vaší firmě.

Pokud předpokládáte, že budete měsíčně tisknout méně než 700 výtisků, pravděpodobně pro vás nebude pronájem sofistikovaného zařízení vhodným řešením. Jestli jste připraveni oželit některé pokročilé funkce, bude nákup menší stolní tiskárny nebo multifunkčního zařízení v tomto případě lepší volbou.

Můžete si zvolit pronájem na 3 nebo 5 let. Podle délky pronájmu se bude samozřejmě odvíjet i výše splátek.

Samozřejmě. Jsme certifikovaným prodejcem všech hlavních značek tiskáren. Pomůžeme vám vybrat stroj, který bude nejlépe plnit vaše požadavky. Nezávisle na značce.

Na základě vašich potřeb a přání vám doporučíme nejvhodnější tiskárnu. Probereme s vámi všechny možnosti a výběr přizpůsobíme vašim firemním procesům. V nabídce máme vše od základních laserových černobílých tiskáren až po sofistikované kopírky vybavené nejnovějšími technologiemi.